bereken_bmi_skinstudio

Skin Studio - Nieuwsbrief December 2011
Onderwerp: Skin Studio - Nieuwsbrief December 2011
Verzenddatum: 2011-12-02 12:15:27
Mail nr #: 17
Inhoud:
Skin Studio December 2011

Beste [NAME],

Skin Studio Zevenaar
Sinds 15 september jl. is de 2e vestiging van Skin Studio in Zevenaar open.
In Zevenaar is zowel een behandelruimte als ook een winkel, waar alle merken waar wij mee werken ook verkrijgbaar zijn. Waaronder: hannah, La Colline, Ingrid Millet, Pascaud, Dolmen, Sense! BioHcg en LignaVita. En natuurlijk is en blijft Skin Studio Didam zoals het was. Gelukkig zijn we ook weer op volle personeelssterkte dus vanaf nu zijn we ook in Didam weer dagelijks aanwezig.

 

Nieuw Personeel
Met de komst van een 2e vestiging hebben we natuurlijk ook nieuw personeel nodig en gelukkig wil onze stagiaire Lisa Riesmeijer bij ons komen werken.
Verder hebben wij in Jessica Buiting een leuke enthousiaste medewerkster gevonden.
U zult beide dames dus regelmatig tegenkomen bij Skin Studio.

 

Acties
Speciaal voor Sinterklaas en/of onder de kerstboom hebben wij diverse leuke cadeausets in alle prijsklassen. Vraag ons hier gerust meer over.

 

Demodag MesoTherapie
Woensdag 7 december organiseren wij een demodag voor de mensen die geïnteresseerd zijn in de MesoTherapie. Wilt u een proefbehandeling voor € 25,00 laat het ons weten en maak een afspraak.

 

Visagie Training
Heidy en Lisa hebben een masterclass visagie van Nadine Chiasson gevolgd, zij is the leading make-up artist of the Miami Fashion Week. Graag willen Heidy en Lisa de door hen vergaarde kennis met u delen en u allerlei tips en trucs leren, zodat ook uw make-up helemaal super zit.

 

Make-up Workshop
Daarom organiseren wij dinsdag 27 en woensdag 28 december diverse workshops voor onze klanten.
De visagie workshop wordt gehouden op de ochtend van 9.00 tot 12.00 uur of in de middag van 13.30 tot 16.30 uur zijn. De prijs voor de workshop bedraagt € 49,50. Tevens krijgt u een persoonlijk cadeau t.w.v. € 57,00 mee naar huis.
Wij hebben beperkte plaatsen, dus meldt u tijdig aan.

 

Facebook
Skin Studio heeft sinds kort een eigen Facebook pagina. Laat zien dat u onze site leuk vindt, en klik op de button Vind ik leuk.
Maak hiermee kans op een gratis hannah Xperience (dit is een gezichtsbehandeling t.w.v. €76.50).



Met vriendelijke groet
Het team van Skin Studio

Skin Studio
Meeuwstraat 25
6942 KK Didam
www.skinstudio.nl
Contact gegevens
T 0316-294311
F 0316-294312
E info@skinstudio.nl
Om er zeker van te zijn dat u onze nieuwbrief ontvangt, voeg ons e-mail nieuwsbrief@skinstudio.nl
toe aan u adressenlijst. Verder kunt u alle nieuwsbrieven teruglezen op onze website.